Ahoj, pokud se chceš aktivně zúčastnit projektu Čistá řeka Jizera 2018, a zapojit se tak do úklidu všeho co do Jizery a na její břehy nepatří, bude se ti hodit pár organizačních informací a nepostradatelných rad.Je třeba se připravit, že práce je to náročná a bude se konat za každého počasí.Přihlašovat se můžeš na Facebooku na stránce https://www.facebook.com/events/1062656530556051/ . V nejbližších dnech bude možné přihlašování on-line i zde.Abychom se neminuli je potřeba být na místě nástupu vždy ráno od 8:00 do 9:00!Pro akci
  • zajistíme a připravíme my – pytle na odpadky, ochranné rukavice, nástroje na sběr nebezpečného odpadu, zdravotní ošetření při zranění, a taky něco malého do bříška (aby bylo dost síly na úklid) a drobnou pamětní odměnu pro každého účastníka.
  • zajistíš a připravíš ty – vhodné oblečení, pláštěnku nebo větrovku (uklízet se bude i za deště), sandály, tenisky, holínky (dle aktuální teploty a počasí), doklady (OP a průkaz ZP.), dobrou náladu a chuť se zapojit.
Pozor, organizátor akce neručí za ztrátu cenných věcí!!!Každý účastník dostane možnost zúčastnit se slavnostního večera s vyhlášením výsledků úklidu a s prezentacemi jednotlivých úklidových úseků.

PROHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKA - V PRAVÉ ČÁSTI

POZOR!!!
Při registraci je potřeba odevzdat vedoucímu úseku pečlivě vyplněné prohlášení účastníka projektu, podepsané Tebou, nebo pokud nejsi plnoletý/á, Tvým zákonným zástupcem. Prohlášení je možné si stáhnout a vytisknout na těchto webových stránkách nebo ho obdržíš na místě od vedoucího úseku. (Je to důležité kvůli pojištění pro případ úrazu apod.)

Veškeré další dotazy kdykoli zodpoví manažer projektu:
Jindřich Hlavatý, telefon: 777 799 876, e-mail: [email protected]

PROHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKA KE STAŽENÍ JE ZDE.